Daha önce Vozol kullananların yorumlarını sizler için bu sayfada derledik! 

Vozol kullanıcı yorumları, ilk defa bu ürünleri kullanacak kişiler açısından yol gösterici ve fikir verici değerlendirmelerdir. Ancak internet ortamında çok sayıda ve farklı yönde yorumlar olduğu için yorumları doğru şekilde değerlendirmek çok önemlidir. Bu değerlendirmelere dair merak edilen detaylar yazımızın devamında.

5000 alien olanından aldım, gayet güzel aroması çekimi falan kıyak 4 gün oldu 5-6 sigara içtim haricinde. zaten sigarayı bırakmak için yöneldim gayet başarılı. 15 gün götürürse beni aralıksız alır kullanır atarım. ayrıca kullan at olması bana mantıklı geldi, likit al doldur falan filan uğraşmaktansa kutuyu açar açmaz dumanla boğulmak hoşuma gitti.

 

4000 gummy bear ve 6000 forest berry storm kullandim. marka kesinlikle cok sikintili cihazlar uretiyor. tavsiye etmiyorum. 4000’lik olanin bir yereen sonra aromasi bitti ve garip bir tat veriyordu. 6000’lik biri iciyormus gibi kendi kendine calisiyordu ve icindeki tum likiti sarj yerinden akitti.

 

bir süre kullanan herkes farkedecektir ki klasik sigaraların sonunu getirecek buluştur. kullandığınız ilk bir kaç gün sigara içme oranınız yarı yarıya azalıyor. devamında günde bir kaç sigara yetmeye başlıyor. ve sonunda bir sigara yaktığınızda farkediyorsunuz ki yıllarca ot içmişsiniz. yanan anlamsız samanı yarıda söndürüp yoğun aroma ve dumanıyla puff’unuzu çekiyorsunuz.

 

apple energy aromalı vozol mükemmelll. içtikten sonra dudağınızda aroması ve kokusu kalıyor. harvest marvel gibi.kullanmaya başladığımdan beri normal sigarayı içmeyi bırakın varlığı dahi aklıma gelmiyor.

 

yaklaşık bir yıldan fazla bir süredir mütemadiyen kullanımım sonrasında özellikle 12000 olanının bütün aromalarının tadının birbirinin aynısı gibi gelmesi ve artık keyif alamamam neticesinde bıraktığım bir zımbırtıdır. hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. ayrıca bu ürünün türkiye’de kaliteli bir merdivenin altında üretiliyor olma ihtimalini bile kuvvetle muhtemel buluyorum.

 

sigaradan daha zararlı olduğunu hissetmedim ama uzmanı değilim. hissiyat olarak sigaranın yaptığı halsizlik ve yorgunluğu yapmıyor. koku yok tad harika ve genelde tadı güzel olan şeyler zararlıdır. yemekler içinde aynısı geçerli. tek anlamadığım sigaradan iyi mi yoksa kötü mü? iqos bundan daha zararsızdır ama iğrenç tadı bunun yanında.

Bu sayfadaki yorumlar eksisozluk.com sayfasındaki yorumlar ile toparlanmıştır.