Vozol Nikotinsiz Var Mı?

Vozol, kullanıcıların beklentilerini karşılamak ve onlara kaliteli bir içim deneyimi sağlamak için farklı seçenekler sunar. Farklı aroma ve nikotin seviyesi seçenekleri ile kullanıcılar, kendi tarzlarına ve damak tatlarına uygun seçenekleri kolay şekilde bulur. Peki, Vozol nikotinsiz var mı? Bu sorunun yanıtı ve nikotinsiz Vozol ile ilgili merak edilen hususlar yazımızın devamında.

Nikotinsiz Vozol Var Mı?

Vozol, kullanıcılarına %0, %2 ve %5 nikotin oranına sahip ürün seçenekleri sunar. Dolayısıyla nikotinsiz Vozol vardır. Her üründe veya her aromada olmamasına karşın bazı ürün seçeneklerinde nikotinsiz seçeneğin de olduğu bilinmektedir.

Geçmişte Vozol tarafından sadece %5 nikotine sahip ürünler çıkarılırken, yakın zamanda buna %2 oranı da eklenmiştir. Bir süre nikotinsiz seçeneği bulunmayan Vozol, yakın dönemde çıkardığı ürünlere %0 nikotin oranı seçeneğini de eklemiş ve bu alandaki beklentileri karşılamıştır.

Vozol Vista ve Vozol Neon gibi yeni serilere bakıldığında %0 mg/ml seçeneğinin olduğu görülecektir. Ayrıca geçmişte çıkarılan farklı serilerde de yine nikotinsiz seçenekler vardır. Kullanıcılar bunlar arasından dilediklerini tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilir.

Marka tarafından doldurulabilir elektronik sigara kullanıcılarına da nikotinsiz likit seçeneği sunulur. Salt likit kullanmak isteyenlere sunulan seçeneklere bakıldığında %0 nikotin oranına sahip olanların da bulunduğu görülür.

Nikotinsiz Vozol Zararlı Mı?

Vozol, sigaranın bırakılmasını kolaylaştıran ve güvenli içim sağlayan bir üründür. İçerisinde insan sağlığı açısından risk oluşturabilecek herhangi bir madde bulunmamaktadır. Bundan dolayı gerçek sigaraya kıyasla çok daha sağlıklı olduğu kabul edilir.

Bazı uzmanlar, içerisindeki nikotinin düşük seviyede olsa dahi bağımlılık yapabileceğini iddia eder. Ancak buna dair kanıtlanmış bilimsel bir çalışma olmadığı bilinmektedir.

Nikotinsiz ürünlerde, bağımlılık riski bulunan nikotin yer almaz. Dolayısıyla diğer seçeneklere kıyasla çok daha güvenli kabul edilir. Ancak elektronik sigaraların tamamına yönelik çalışmalar halen sürdüğü için tamamen sağlıklı olduğunu ifade etmek henüz mümkün değildir. Gerçek sigaraya kıyasla %95 oranında daha güvenli olan bu ürünler, beklentileri karşılama konusunda da çok başarılıdır.

Nikotinsiz elektronik sigara kullanmak için sitemizdeki seçenekleri inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir